STO LAT STO LAT


Kochana, dzisiaj, z okazji twego święta pragniemy ci złożyć życzenia :3
Kochana Alicjo,
Z okazji twoich urodzin życzę ci wszystkiego najlepszego! Zdrowia szczęścia, i tak dalej. Żebyć nie natykała się w swoim życiu na pipy, żeby twój kanał na YouTube rósł w siłę, żebyć nigdy się nie zmieniała, bo jesteś cudowna! Żeby Maxon Ci się oświadczył, żeby twój lovelas od gitary i CS'a zobaczył, jaka jesteś super.
I od razu przepraszam, że jestem taką mordą, że zapomniałam wysłać paczki (a raczej wziąć do miasta, do szkoły rzeczy do paczki, a raczej samej koperty nie wyślę XD Będziesz musiała ją rozpakować z opóźnieniem, ale zawsze coś, nie?
Także sto lat Alicja, pamiętaj, że zawsze możesz na mnie i na rycerza liczyć, bo jesteśmy twoimi przyjaciółkami. 
 

Kocham Cię bardzo,
Maja aka Mounty aka Baton


Alu, dzisiaj są Twoje urodziny,
więc życzę Ci przede wszystkim:
aparatów, markerów i lalek... oraz dużo kapci... Tego zielonego, takiego no... kasy.
Orkuf z Majorki tysz dużo. No i żeby cały Team Kapcia, Batona, Olimpa i Nell się spotkał. I miliard obserwatorów na blogu, instagramie, asku i czym tam chcesz. 
-Marysia.


* * *

Ode mnie oczywiście dostaniesz paczuszkę z super kartką urodzinową, ale wypadałoby, skoro już ci wbijam na bloga, naskrobać coś od siebie. xD

Także misiu, życzę ci na pewno tego co najlepsze. Abyś znalazła to, czego szukasz życiu, aby uśmiech nigdy nie znikał z twojej twarzy. Abyś spotykała na swojej drodze jak najlepsze osoby i nie potykała się o kamyki, jakie rzuca los przed twoje nogi. Abym ci się nie znudziła, ani żadna z nas, bo tak bardzo cię kochamy. ♥ Abyś już nigdy nie zaznała zawodu z powodu ludzi których znasz, zdrowia, szczęscia, pomyślności. Mam nadzieję że jak to czytasz to ja już kończę tego Majorboxa, oraz że mnie nie zabijesz za tą operację kobra za twoimi plecami. xD Żeby dostawcy sklepu szybko dowieźli twoje marzenie, twój aparat którym będziemy robić superowe kolorowanki i wgl jak odważę się przyjechać do twojego miasta. Żebyś znalazła swoją miłość, niekoniecznie wysokiego, o czarnych włosach, grającego na gitarze, ale takiego który cię doceni i będzie kochał do końca życia. Aby te jeszcze 3 lata szybko minęły żebym mogła przyjechać na twoją huczną 18. ;p No i dużo lalek oczywiście, żebyś nigdy nie przestawała robić tego co kochasz.

- Twój rycerz. 


6 komentarzy:

 1. OMG
  Jptole, wiedziałam że kiedyś wykorzystasz to że masz admina 😂
  Dziękuje wszystkim ♡

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne życzenia składam podpis;)
  Genialny gif^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Nieważne, że nie zdążyłam teraz złożę życzenia :3
  Życzę ci jak najlepszych przyjaciół, szczęścia no i księcia~!
  Zdrówka(, wiadomo że i alkoholu ;)), nie palenia i innych nałogów~! Oprócz lalkowania.
  Chcę byś przetrwała i żebyś bloga nigdy nie zamknęła~!

  Majorko, dziękuję za opublikowanie posta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego :D i gif świetny :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego! ;*

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, to uśmiech, i nowa inspiracja ;3